HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

tuner DAB/DAB+ i radia internetowego 2015/11/25 00:40 #428595

Witam po przerwie :)

Planuję kupić tuner DAB/DAB+ i radia internetowego. Zależy mi aby miał wyjście cyfrowe oraz wejście LAN, oraz był dość skromnych rozmiarów, ale z obszernym wyświetlaczem LCD, dobrze byłoby również, aby cena była skromna ;) Co znacie, co polecacie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

tuner DAB/DAB+ i radia internetowego 2015/11/25 10:34 #428607

Witaj,
bardzo dobrym urządzeniem pod względem wyposażenia, funkcjonalności oraz przede wszystkim brzmienia jest Mitchel&Johnson WLD+211T . Odtwarzacz powinien w 100% spełnić Twoje wymagania.
Zapraszam serdecznie do naszego salonu na prezentację odtwarzacza oraz odsłuch. W przypadku pytań oczywiście służę pomocą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Salon audio-video Q21
Pomagamy, doradzamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.
Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Hi-Fi i Muzyka - zapytaj o ofertę!
Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

tuner DAB/DAB+ i radia internetowego 2015/11/25 23:39 #428646

Trochę się naczytałem na temat problemów tunerów radia internetowego, ludzie się skarżą że wszystko tak kolorowo wygląda tylko w teorii, a w praktyce wygląda to tak, że tunery często nie widzą wielu stacji, co gorsze nie można samemu wpisać adresu stacji i dodać ją do listy. Chyba na razie pozostanę przy laptopie podłączonym przez konwerter HDMI/coaxial do wzmacniacza i kupię Argon DAB Adapter2.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

tuner DAB/DAB+ i radia internetowego 2015/11/27 01:02 #428703

Małe zmiany: jako wieloletni mieszkaniec Norwegii postanowiłem po raz kolejny wesprzeć przemysł norweski, więc zdecydowałem się kupić Pinell iConnect , (w teorii) posiada większość to co chciałem, no gabaryty trochę przesadne, ale reszta ok. Zobaczę jak sobie radzą z radiem internetowym. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator