HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Wymiana głośników do 2500 zł 2015/07/04 11:50 #425386

Witam. Ze względu na brak miejsca musze wymienic moje glosniki jbl e60 na coś mniejszego. Miejsca brakuje na podłodze wiec myślę o głośnikach podstawkowych które zawiesze na ścianie. Moj budżet to okolo 2500 zł. Używane wchodzą jak najbardziej w grę. Amplituner to Harman kardon avr 156. Wielkość pomieszczenia to okolo 40m2. Przeznaczenie: muzyka rockowa oraz odtwarzanie filmów. Nie jestem wielkim audiofilem co z resztą widać po aktualnym zestawie, także proszę o wyrozumiałość.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wymiana głośników do 2500 zł 2015/07/04 12:13 #425387

Witaj,
masz bardzo duże pomieszczenie, co jest pewnym problemem dla zapewnienia równego, pełnego nagłośnienia szczególnie z mniejszych kolumn. Dodatkowo musisz sobie zdawać sprawę z dużych ograniczeń brzmieniowych w przypadku powieszenia kolumn na ścianie.
Jeśli niestety takie są wymagania, z mojej strony mogę zaproponować duży, mocny monitor Focal Aria 906. W przypadku rabatu forumowego niewiele przekroczysz założony budżet, natomiast jest to kolumna, która powinna poradzić sobie z nagłośnieniem Twojego pomieszczenia.

Jeśli masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, porównania. W przypadku pytań oraz oferty finansowej służę pomocą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Salon audio-video Q21
Pomagamy, doradzamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.
Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Hi-Fi i Muzyka - zapytaj o ofertę!
Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator