HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie (i słyszał) ??? 2015/05/28 11:17 #424866

  • Predator1313
  • Predator1313 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 621
Dzień dobry wszystkim.
Pytanie jak w tytule.
Miał ktoś do czynienia z tym wzmacniaczem, pytam orientacyjnie, może znacie kogoś kto go słyszał (jaki poziom reprezentuje) i czy chińskie produkty jeszcze są w stanie zaskoczyć.
JUNGSON WG-200

foto :




Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

''.....piękniejsza od muzyki jest tylko cisza ''

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie (i słyszał) ??? 2015/05/29 07:56 #424873

  • Predator1313
  • Predator1313 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 621
OK. a więc produkt wam jest nieznany

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

''.....piękniejsza od muzyki jest tylko cisza ''

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie (i słyszał) ??? 2015/05/30 08:28 #424894

Miałem styczność z modelem JA-88 tego producenta po tym jak Ress wpadł na nasze Forum podjarany niczym Dyzma kabelkami Wile i dostał dotknięty przez boga...

Nie wiem czy w ogóle słuchał tego wzmacniacza ale to już zupełnie inna sprawa.

Podobieństwa w budowie są spore z tym że pokazany na zdjęciach wzmacniacz na dużo słabsze zasilanie więc brzmieniowo z pewnością będzie jeszcze słabszy niż 88 obydwa wzmacniacze są totalnym bezguściem z tym że ten , który zaprezentowałeś to taka chińska wariacja na temat Classe lub Plinius'a . Nie wiadomo co gorsze tandeta WG200 czy wieśniacka niebieska łuna bijąca znad JA88D :lol:

Powolne , rozlazłe basisko odklejone od reszty pasma , dogrzana średnica i labilna góra to krótka charakterystyka 88D...
chyba nie miałbym tyle siły żeby posłuchać WG-200 :sick:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie (i słyszał) ??? 2015/05/30 17:13 #424907

  • Predator1313
  • Predator1313 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 621
:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

''.....piękniejsza od muzyki jest tylko cisza ''

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie (i słyszał) ??? 2015/05/30 18:00 #424909

To jest wzmacniacz? :S
Kur...a ale paszkwil. Nigdy tego nie słyszałem, ale z wyglądu bym nie chciał.
Sprzęt powinien mieć jednak zachęcający wygląd.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dystans do życia , ludzi i zero emocji

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie (i słyszał) ??? 2015/05/30 18:30 #424912

To taka chińska odpowiedź na produkty renomowanych marek =>


Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie (i słyszał) ??? 2015/05/31 17:38 #424931

  • Predator1313
  • Predator1313 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 621
zaraz , zaraz to jak już coś nie nazywa się Krell, McIntosh, Audio Research czy wyżej wymienione Classe czy Plinius to już należy to skreślić? !!! i chiński produkt naprawdę jest już tak zły???
A xindak, mingda czy yaqin i inne to już bebłochy? :huh:
myślę że są produkty które w swoim przedziale cenowym oraz klasie brzmią dobrze lub bardzo dobrze, nie mierzmy wszystkiego miarą produktów rzędu hi-end....ludzie bądźmy wyrozumiali i negujmy wszystkiego co inne niż to co uważamy za wyśmienite....

sorry.......ale Kurwa muszę powiedzieć >>> E G O I Ś C I wpatrzeni w swoje zabawki i zakochani w nich, wszystko prócz nich jest beeee :sick: rzygać mi się chce

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

''.....piękniejsza od muzyki jest tylko cisza ''

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie (i słyszał) ??? 2015/05/31 23:13 #424942

Predator1313 napisał: sorry.......ale Kurwa muszę powiedzieć >>> E G O I Ś C I wpatrzeni w swoje zabawki i zakochani w nich, wszystko prócz nich jest beeee :sick: rzygać mi się chce


Mnie tam akurat nie obchodzi jak on się zwie , tylko jak on wygląda.
A wygląda jak mój toster.
Estetyka to coś ważnego, mimo wszystko.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dystans do życia , ludzi i zero emocji

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie (i słyszał) ??? 2015/06/01 05:50 #424946

  • Predator1313
  • Predator1313 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 621
Ładna miska jeść nie da.....
wygląd nie zagra, nie bronie akurat tego modelu, ale czy ty go wogóle słyszałeś???
to tak jakby ktoś dał ci w prezencie mercedesa 600-tke a tobie kolor nie odpowiadał, to byś go nie brał?

Estetyka to coś ważnego, tak? To powiedz to posiadaczom wzmaniaczy lampowych czy wielkich jak lodówka turystyczna i brzydkich jak noc monobloków to cie zjedzą żywcem!!!! A jak estetyka ma takie znaczenie dla ciebie to zawsze możesz pomalować zabawki np. na różowo!!!! :lol: :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

''.....piękniejsza od muzyki jest tylko cisza ''

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie (i słyszał) ??? 2015/06/01 07:16 #424947

Predator1313 napisał: sorry.......ale Kurwa muszę powiedzieć >>> E G O I Ś C I wpatrzeni w swoje zabawki i zakochani w nich, wszystko prócz nich jest beeee :sick: rzygać mi się chce


Widzisz Kolego zamiast podniecać się jak większość bozia wie czego zakompleksionych rewolucjonistów i drzeć szaty nie lepiej poczytać co ktoś pisze i nie gadać głupot?

Sam zrezygnowałem już sporo czasu temu z markowego drogiego DAC'a na rzecz brzydkiego (no nie aż tak fajansiarskiego jak pokazałeś ) chiańskiego AudioGd więc...

Szkoda czasu , pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie (i słyszał) ??? 2015/06/01 07:18 #424948

Predator1313 napisał: Ładna miska jeść nie da.....
wygląd nie zagra, nie bronie akurat tego modelu, ale czy ty go wogóle słyszałeś???
to tak jakby ktoś dał ci w prezencie mercedesa 600-tke a tobie kolor nie odpowiadał, to byś go nie brał?
Estetyka to coś ważnego, tak? To powiedz to posiadaczom wzmaniaczy lampowych czy wielkich jak lodówka turystyczna i brzydkich jak noc monobloków to cie zjedzą żywcem!!!! A jak estetyka ma takie znaczenie dla ciebie to zawsze możesz pomalować zabawki np. na różowo!!!! :lol: :evil:


Podziękowałem Ci za ten wpis bo wstałem umordowany rano po kilkunastu godzinach pracy i głupoty jakie wygenerowałeś sprawiły że nawet kawy nie muszę pić.

Dziękuję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie (i słyszał) ??? 2015/06/01 07:21 #424949

Nie słyszałem go to fakt którego nie ukrywam. Skoro go masz i podoba ci się jak gra , to znaczy że rekompensuje tym samym braki w wzornictwie i estetyce.
Mnie osobiście odrzuca jak widzę niektóre ustrojstwa audiofilskie, nie wspominając o braku gustu w wystroju wnętrz.
I nie spinaj się tak chłopie. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Dystans do życia , ludzi i zero emocji

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie (i słyszał) ??? 2015/06/01 11:18 #424957

Mialem okazje sluchac tego wzmacniacza na Viennach. Odsluch odbywal sie w towarzystwie CD Burmeistra co moglo zaburzyc moj poglad na jego temat.

Bardzo bardzo mocny, nie tak wiele dolu jakby sie mozna bylo spodziewac, bas grubszy niz zwinniejszy (ale o jakims rozlewaniu sie nie bylo mowy). Wyeksponowany srodek (co lubie), i niestety 2 najwieksze wady, wycofana gora i kompletny brak stereofonii. Dzwiek podany na pysk. Do kolumn a'la Focal i muzy a'la cos mocnego moze pasowac jak ulal, jezeli brakuje ci przestrzeni i gory od razu zapomnij.

Co do wygladu, estetycznie wykonany czolg. Osobiscie lubie duze rzeczy :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielbiciel... wielu rzeczy.
Ostatnia edycja: przez resspEct_84.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie (i słyszał) ??? 2015/06/01 11:57 #424961

  • Predator1313
  • Predator1313 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Platinum Member
  • Platinum Member
  • Posty: 621

Patrick napisał: Miałem styczność z modelem JA-88 tego producenta po tym jak Ress wpadł na nasze Forum podjarany niczym Dyzma kabelkami Wile i dostał dotknięty przez boga...
Nie wiem czy w ogóle słuchał tego wzmacniacza ale to już zupełnie inna sprawa.
Podobieństwa w budowie są spore z tym że pokazany na zdjęciach wzmacniacz na dużo słabsze zasilanie więc brzmieniowo z pewnością będzie jeszcze słabszy niż 88 obydwa wzmacniacze są totalnym bezguściem z tym że ten , który zaprezentowałeś to taka chińska wariacja na temat Classe lub Plinius'a . Nie wiadomo co gorsze tandeta WG200 czy wieśniacka niebieska łuna bijąca znad JA88D :lol:
Powolne , rozlazłe basisko odklejone od reszty pasma , dogrzana średnica i labilna góra to krótka charakterystyka 88D...
chyba nie miałbym tyle siły żeby posłuchać WG-200 :sick:


Pat, podobno rozlazłe basisko??? Patrz wypowiedź resspEct.
Ile gęb tyle wersji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

''.....piękniejsza od muzyki jest tylko cisza ''

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie (i słyszał) ??? 2015/06/01 12:01 #424962

Tak , to prawda z tym ze wystarczy porównać stosunek opinii pokrywajacych się z moimi i z Ress'a nawet na naszym Forum i będziesz miał czytelniejszy obraz sprawy oraz rzetelności ocen.
W sumie to nie zawracaj sobie tym głowy... :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator