HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Kable do CA A500+ Avance Omega 503 2015/05/28 10:39 #424863

Witam serdecznie:)
Jakie polecilibyście kable głośnikowe do wzmaka Cambridge Audio A500 i kolumn Avance Omega 503 w cenie około 50zł za metr?
Preferuję brzmienie zrównoważone, ale bardziej w stronę miękkiego i ciepłego niż jasnego i analitycznego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Irekrates.

Kable do CA A500+ Avance Omega 503 2015/05/28 11:07 #424865

Granie kabli to swego rodzaju religia , jak to w takich wypadkach bywa religie są różne oraz wyznawcy => są umiarkowani wyznawcy, ortodoksji i fanatycy. Warto zauważyć ze religia kablowa jest w kwestii zasadniczej tożsama z innymi => madrzejsi za jej pomocą sterują głupszymi...

Podobnie również ma się sprawa z ateistami => to ludzie świadomi i z merytoryczna wiedzą na temat elektroniki , fizyki i metalurgii oni tez stosują okablowanie w swoich systemach audio z tym ze robią to swiadomie B)

Proponuje wypożyczyć od znajomych kilka kabli i samodzielnie ocenić jaki oraz czy w ogóle wpływ na brzmienie systemu kolega słyszy.

Moim zdaniem ten kabel w zupełności wystarczy www.audiofan24.pl/index.php?p520,sc-orbi...rent-plaski-425-0151

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator