HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT:

Kompletowanie sprzetu c.d czas na odtwarzacz CD jaki ? 2015/01/29 19:58 #422640

skoro nie ma znaczenia jaki odtwarzacz byle mial wejscie optyczne i dobra mechanike to wybieram soniaka.... raz ze to świetne sprzęty i niezawodne a dwa mam dostęp do części gdyby czasem np laser padł

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kompletowanie sprzetu c.d czas na odtwarzacz CD jaki ? 2015/01/29 20:30 #422642

"Nie do końca tak , przez wyjście optyczne wszystko robi amplituner
ale wyższe cd np seria es sonego będzie miała dużo lepszy dzwięk po
analogu , tani odtwarzacz może być różnie ale myslę że także powinno
być lepiej niż dekodowanie w amplitunerze" tak mi jeden znawca napisal

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kompletowanie sprzetu c.d czas na odtwarzacz CD jaki ? 2015/01/29 22:30 #422645

Sporo laserów sony jest już niedostępnych. Jak trafisz na taki model to będzie służył za przycisk do papieru. Lepiej sprawdzić co siedzi w środku i czy laser dostępny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Kompletowanie sprzetu c.d czas na odtwarzacz CD jaki ? 2015/01/29 22:38 #422646

spokojnie tak jak pisalem mam brata co pracuje w serwisie autoryzowanym sonego... mam dostęp do każdej części. Sony dba o klientów i podobno wszystko jest :) moze nie jakies zabytki 30 letnie ale takie rozne starsze modele to wszystko można zamówić... ale nadal nie wiem jaki odtwarzacz wybrac. Sporo tego Es i Qs

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kompletowanie sprzetu c.d czas na odtwarzacz CD jaki ? 2015/01/30 06:10 #422651

To ktoś Ci bajek naopowiadał. Od wielu lat niektóre typy laserów są nieprodukowane. Nie ma ich też autoryzowany serwis. Jak padnie traki laser, serwis rozłoży bezradnie ręce. Poczytaj na sieci to się przekonasz. Do serwisu też możesz zadzwonić.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Kompletowanie sprzetu c.d czas na odtwarzacz CD jaki ? 2015/01/30 06:18 #422652

Cokolwiek weźmiesz, upewnij się że ma wyjście optyczne. Tak na wypadek gdybyś kiedyś zmądrzał doszedł do wniosku że elektronika Sony jednak ssie. Nie będziesz na zawsze uziemiony z brzmieniem odtwarzacza bądź amplitunera.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kompletowanie sprzetu c.d czas na odtwarzacz CD jaki ? 2015/01/30 10:46 #422655

Poczytaj o DAC-ach USB, to mogą być lepiej wydane pieniądze niż na odtwarzacz CD.
Flac zagra z jakością płyty z której go zrobisz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kompletowanie sprzetu c.d czas na odtwarzacz CD jaki ? 2015/01/30 17:15 #422661

wdehe napisał: Poczytaj o DAC-ach USB, to mogą być lepiej wydane pieniądze niż na odtwarzacz CD.
Flac zagra z jakością płyty z której go zrobisz.


Nie poczyta bo to jeszcze nie ten etap. Musiałby u kogoś usłyszeć by zrozumieć. Za te same pieniądze, które chce przeznaczyć na odtwarzacz Soniaka, kupiłby jak ja, polskiego Nostromo 5. Ale nie "bo SONY!" . :woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator