HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Kable sieciowe ENERR 2015/01/25 00:06 #422420

Skoro już sobie przypiekac boczki koniecznie chcesz to....przeczytaj ową stopkę ze zrozumieniem może to pozwoli Ci trochę ochlonac.
Swoje problemy jak każdy poważny czlowiek rozwiązuj sam a elementy z jakich sklada się mój system audio są Ci do tego w kontekście naszej dyskusji najmniej potrzebne w tej kwestii proponuje pozostać przy starym Guru Dyzmie tym bardziej ze macie panowie wspólny język i zainteresowania wiec....
Pozdrawiam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
Ostatnia edycja: przez Patrick.

Kable sieciowe ENERR 2015/01/25 07:10 #422423

Nie potraficie trzymać się tematu. Oprócz Dyzmy-69 WSZYSCY wymądrzacie się nt. rzeczy, których w ogóle nawet nie słuchaliście (kabli sieciowych ENERR).
Nic w temacie ciekawego nie wnieśliście i dlatego temat uważam za zamknięty. Ja już podjąłem decyzję, który model kupię :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Wulkan.

Kable sieciowe ENERR 2015/01/25 09:29 #422427

No i wreszcie, Alleluja. Pytanie tylko czy to Ty ją podjąłeś czy raczej Twój dystrybutor :evil:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kable sieciowe ENERR 2015/01/25 09:33 #422428

Eeeeee , no to nie bądź taki...uchyl rąbka tajemnicy i napisz który to Enerr zostal namaszczony względami Wulkana (!)
No i myślę ze Dyzma ze swoim kolegą koniecznie chcą poczytać o brzmieniu tego kabla...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Kable sieciowe ENERR 2015/01/25 10:34 #422432

Wulkan napisał: Nie potraficie trzymać się tematu. Oprócz Dyzmy-69 WSZYSCY wymądrzacie się nt. rzeczy, których w ogóle nawet nie słuchaliście (kabli sieciowych ENERR).
Nic w temacie ciekawego nie wnieśliście i dlatego temat uważam za zamknięty. Ja już podjąłem decyzję, który model kupię :)


Przepraszam kolego chętnie bym napisał coś konkretnego w temacie, ale sam widzisz że raczej się nie da. Jest na tym forum kilku przytakujących sobie audio-mędrców, którzy tylko czekają na taki temat. Jakie są ich intencje jasno wykazała moja polemika z Patrikiem,

Co do samych sieciówek Enerr to znam je tylko z odsłuchów w salonie audio. Można wyciągnąć pobieżne wnioski z takich odsłuchów, ale dla mnie to za mało żeby pisać o konkretach.
Miałem za to przez jakiś czasu listwę Enerra i jak najbardziej działała poprawnie, kolejny użytkownik też zadowolony.
Pozdrawiam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kable sieciowe ENERR 2015/01/25 15:24 #422436

Wulkan napisał: Nie potraficie trzymać się tematu. Oprócz Dyzmy-69 WSZYSCY wymądrzacie się nt. rzeczy, których w ogóle nawet nie słuchaliście (kabli sieciowych ENERR).
Nic w temacie ciekawego nie wnieśliście i dlatego temat uważam za zamknięty. Ja już podjąłem decyzję, który model kupię :)


Wulkan, wyłaź z podziemia! Przestań się dąsać na starych znajomych i pokazuj się częściej. Obiecuję solennie, że nie będę się wtranżalał do Twoich wątków kablowych...bo nie mam z czym. Moje potwierdzone w ślepym teście (na własne życzenie) credo brzmi - usłyszę to, co będę chciał usłyszeć. Jak widzę to słyszę - a jak nie widzę to...
Zakładam jednak, że są ludzie słyszący, "widzący", "czujący" rzeczy w których moje zmysły nie partycypują.

Doceniam jednak głosy, które nawołują do powściągliwości i zdrowego rozsądku!

PS. Zauważyłeś z pewnością pisownię słowa słyszący.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kable sieciowe ENERR 2015/01/25 16:11 #422441

doludzi napisał: ...Przepraszam kolego chętnie bym napisał coś konkretnego w temacie, ale sam widzisz że raczej się nie da...


Zaczyna sie zestaw podstawowy... uwielbiam tą część B)

Oczywiście pozdrawiam i jak wiele osób z tego Forum i nie tylko z utęsknieniem czekam na owe , sic , konkrety :whistle: -> nie ma co kreować się na taka mimozę , poza tym "coś konkretnego w temacie" wszyscy chętnie poczytają i jestem przekonany że wówczas przyłączą się do merytorycznej dyskusji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
Ostatnia edycja: przez Patrick.

Kable sieciowe ENERR 2015/01/25 21:45 #422456

Patrick napisał:

doludzi napisał: ...Przepraszam kolego chętnie bym napisał coś konkretnego w temacie, ale sam widzisz że raczej się nie da...

Zaczyna sie zestaw podstawowy... uwielbiam tą część B)
Oczywiście pozdrawiam i jak wiele osób z tego Forum i nie tylko z utęsknieniem czekam na owe , sic , konkrety :whistle: -> nie ma co kreować się na taka mimozę , poza tym "coś konkretnego w temacie" wszyscy chętnie poczytają i jestem przekonany że wówczas przyłączą się do merytorycznej dyskusji.


"... zajmuję się hi end, na najwyższym światowym poziomie, kreuję ten poziom rozwiązując strukturalne jego problemy, rzeczy teoretycznie nierozwiązywalne.Czynie to z radością dawania innym nowych możliwości do działania." => 747 z

Rozmowa z Tobą niestety jest jałowa Twoje motto powinieneś zmienić na :
Uwielbiam Siebie!! Moje chińskie Hi-Fi jest na najwyższym światowym poziomie, kreuję ten poziom rozwiązując strukturalne jego problemy, rzeczy teoretycznie nierozwiązywalne próbuję rozwiązać, ale nikt mnie nie rozumie, Czynię to z radością dawania innym nowych możliwości do działania." => daruj sobie bez Twojego wkładu forum na pewno zyska na jakosci !!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kable sieciowe ENERR 2015/01/25 21:49 #422458

doludzi napisał:

Patrick napisał:

doludzi napisał: ...Przepraszam kolego chętnie bym napisał coś konkretnego w temacie, ale sam widzisz że raczej się nie da...

Zaczyna sie zestaw podstawowy... uwielbiam tą część B)
Oczywiście pozdrawiam i jak wiele osób z tego Forum i nie tylko z utęsknieniem czekam na owe , sic , konkrety :whistle: -> nie ma co kreować się na taka mimozę , poza tym "coś konkretnego w temacie" wszyscy chętnie poczytają i jestem przekonany że wówczas przyłączą się do merytorycznej dyskusji.

"... zajmuję się hi end, na najwyższym światowym poziomie, kreuję ten poziom rozwiązując strukturalne jego problemy, rzeczy teoretycznie nierozwiązywalne.Czynie to z radością dawania innym nowych możliwości do działania." => 747 z
Rozmowa z Tobą niestety jest jałowa Twoje motto powinieneś zmienić na :
Uwielbiam Siebie!! Moje chińskie Hi-Fi jest na najwyższym światowym poziomie, kreuję ten poziom rozwiązując strukturalne jego problemy, rzeczy teoretycznie nierozwiązywalne próbuję rozwiązać, ale nikt mnie nie rozumie, Czynię to z radością dawania innym nowych możliwości do działania." => daruj sobie bez Twojego wkładu forum na pewno zyska na jakosci !!!


Kolega dalej nie zrozumiał... Polecam przeczytać jeszcze raz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kable sieciowe ENERR 2015/01/25 21:57 #422459

No to mnie teraz rozbawiles i parę osób po drodze też...
Jest MOC => nie ma dziwne ze slyszysz kable , pomimo wskazówki dalej nie potrafisz zalapac o co chodzi w treści tak prozaicznej jak stopka pod moimi wpisami :lol:
Z mojej strony prosba pisz więcej bo juz dawno nie bylo tutaj tak zabawnie ;)
Zeby to nie kolidowalo z poważnym tematem Wulkana zaloze specjalnie nowy wątek.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Kable sieciowe ENERR 2015/01/25 22:02 #422460

A przecież wydawać się może że "........" zrozumienie tych znaków jest dosyć proste :cheer:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

GG 34320

Kable sieciowe ENERR 2015/01/25 22:41 #422462

Patrick napisał: No to mnie teraz rozbawiles i parę osób po drodze też...
Jest MOC => nie ma dziwne ze slyszysz kable , pomimo wskazówki dalej nie potrafisz zalapac o co chodzi w treści tak prozaicznej jak stopka pod moimi wpisami :lol:
Z mojej strony prosba pisz więcej bo juz dawno nie bylo tutaj tak zabawnie ;)
Zeby to nie kolidowalo z poważnym tematem Wulkana zaloze specjalnie nowy wątek.


Kolego ze zrozumieniem Twojego motta nie ma żadnego problemu, jednak podany w prost jak to napisałem pasuje do Ciebie idealnie!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kable sieciowe ENERR 2015/01/25 22:55 #422464

alias27 napisał: A przecież wydawać się może że "........" zrozumienie tych znaków jest dosyć proste :cheer:


Tajemnicze znaki Łał... :) to takie trudne do zrozumienia ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kable sieciowe ENERR 2015/01/25 23:15 #422465

Patrick napisał: No to mnie teraz rozbawiles i parę osób po drodze też...
Jest MOC => nie ma dziwne ze slyszysz kable , pomimo wskazówki dalej nie potrafisz zalapac o co chodzi w treści tak prozaicznej jak stopka pod moimi wpisami :lol:
Z mojej strony prosba pisz więcej bo juz dawno nie bylo tutaj tak zabawnie ;)
Zeby to nie kolidowalo z poważnym tematem Wulkana zaloze specjalnie nowy wątek.


Proponuję tytuł Partick !!! reszta jest bez znaczenia....
Temat ?"Na każdy odpowiem z radością"...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kable sieciowe ENERR 2015/01/25 23:23 #422466

Cóż , odnosze inne wrażenie tym bardziej że to nie jest moje motto , nie wiem nawet czy autor tych slow wyczynowy kablowy hajendowiec. tak by je okreslil ale to tradycyjnie tylko tak na marginesie nie żebym zlosliwy byl :evil:
Skoro juz określamy się wzajemnie to nie wyróżniasz się Kolego niestety niczym pozytywnym , wpasowujesz się w utraty w takich wypadkach schemat urazonego posiadacza niby Krella przekonanego o swojej w związku z tym przynależności do elity a to niestety uluda podobna do Twojej wiary w kabelki.
Żyj sobie dalej w tym blogim przekonaniu i baw nas swoimi wpisami do puki Twoja frustracja nie zmieni się jak juz nie raz bywali w zwykle buractwo.
Pozdrawiam.

PS. Skoro juz zapalales takim entuzjazmem i nawet tytul wykoncypowales to może uczynisz mi ten zaszczyt i odpowiedni wątek zalozysz osobiście? No i pisz , pisz dużo... nikt tak skutecznie Ciebie nie podsumuje jak robisz to sam :cheer:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
Ostatnia edycja: przez Patrick.
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator