HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Kable sieciowe ENERR 2015/01/31 15:08 #422688

W moim mniemaniu- jesteś idiotą

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

MUZYKA

Kable sieciowe ENERR 2015/01/31 17:06 #422689

  • Fafniak
  • Fafniak Avatar
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
  • Liczba postów nie świadczy o mojej wiedzy :)
  • Posty: 1804
Myślę że to zaszło stanowczo za daleko....
I to z obydwu stron.
Może jednak trochę mniej wzajemnego obrażania ?
Obydwie strony nie są bez winy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stary a co ty wiesz o fizyce na poziomie występującym w zaawansowanym audio? - dekoracja - forum AudioStereo
www.mojesmoje.pl - biżuteria taka trochę inna
www.marcin-krynicki.pl - moje foty
Ostatnia edycja: przez Fafniak.

Kable sieciowe ENERR 2015/01/31 17:13 #422690

  • Iro
  • Iro Avatar
  • Wylogowany
  • Hi-end
  • Hi-end
  • ...z konieczności streamuję radio internetowe
  • Posty: 4817
A jednak tylko jedna "strona" używa epitetów, ale jak zwykle, kto zaniepokojony, to i też nerwowym się staje.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"... większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki, nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę..."
Frank Zappa

Kable sieciowe ENERR 2015/01/31 17:23 #422691

Trzeba dać napis - "wstęp tylko w krawatach".

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kable sieciowe ENERR 2015/01/31 17:35 #422692

Fafniak napisał: Myślę że to zaszło stanowczo za daleko....
I to z obydwu stron.
Może jednak trochę mniej wzajemnego obrażania ?
Obydwie strony nie są bez winy


Faf , stad juz tylko krok może być od Palantonowego "Przyłącz się do akcji:
"NIE OBRAŻAM. Wpisy niezgodne z zasadami forum zgłaszam moderacji, a ich autora banuję w swoich wątkach."...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Kable sieciowe ENERR 2015/01/31 17:55 #422694

  • Fafniak
  • Fafniak Avatar
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
  • Liczba postów nie świadczy o mojej wiedzy :)
  • Posty: 1804

Patrick napisał:

Fafniak napisał: Myślę że to zaszło stanowczo za daleko....
I to z obydwu stron.
Może jednak trochę mniej wzajemnego obrażania ?
Obydwie strony nie są bez winy

Faf , stad juz tylko krok może być od Palantonowego "Przyłącz się do akcji:
"NIE OBRAŻAM. Wpisy niezgodne z zasadami forum zgłaszam moderacji, a ich autora banuję w swoich wątkach."...


Zasada "nie obrażam" jest całkiem niezła i nie wyklucza normalnej dyskusji.
A Palantona w to nie mieszajmy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stary a co ty wiesz o fizyce na poziomie występującym w zaawansowanym audio? - dekoracja - forum AudioStereo
www.mojesmoje.pl - biżuteria taka trochę inna
www.marcin-krynicki.pl - moje foty

Kable sieciowe ENERR 2015/01/31 17:57 #422695

  • Fafniak
  • Fafniak Avatar
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
  • Liczba postów nie świadczy o mojej wiedzy :)
  • Posty: 1804

Iro napisał: A jednak tylko jedna "strona" używa epitetów, ale jak zwykle, kto zaniepokojony, to i też nerwowym się staje.

Myślę że epitety są tylko reakcją na "pierdolenie"
(co nie oznacza że nie zgadzam sie z tą diagnozą ;) - natomiast chyba niepotrzebnie padło kilka słów "za dużo" :) )

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stary a co ty wiesz o fizyce na poziomie występującym w zaawansowanym audio? - dekoracja - forum AudioStereo
www.mojesmoje.pl - biżuteria taka trochę inna
www.marcin-krynicki.pl - moje foty

Kable sieciowe ENERR 2015/01/31 18:05 #422697

Tak , tylko mi się luźno skojarzyło , nie obrażanie to istotnie bardzo dobra zasada ale czyż takie pierdolenie głupot jakie uprawia się w wątkach Wulkan a czy Dyzmy to nie obrażanie inteligencji ludzi , którzy to czytają?
Wiesz , dla mnie zaskoczeniem bylo największym samo zabranie glosu przez Jacka w tym wątku.
Nie można być ze wszystkimi w komitywie bo to oznacza brak wlasnych przekonań , wymiana zdań nawet ostra jest OK kiedy nie jest zwyklym obrzucaniem się wzajemnie gownem.
Takie Ress'owe "Peace" to juz ociera się o Zentauryzm , można dostać od Nad.Red'a propozycję objęcia funkcji moderatora o której marzy się na Audiostereo ale tutaj to obciach :cheer:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Kable sieciowe ENERR 2015/01/31 18:18 #422698

  • Fafniak
  • Fafniak Avatar
  • Wylogowany
  • Guru
  • Guru
  • Liczba postów nie świadczy o mojej wiedzy :)
  • Posty: 1804

Patrick napisał: Tak , tylko mi się luźno skojarzyło , nie obrażanie to istotnie bardzo dobra zasada ale czyż takie pierdolenie głupot jakie uprawia się w wątkach Wulkan a czy Dyzmy to nie obrażanie inteligencji ludzi , którzy to czytają?
Wiesz , dla mnie zaskoczeniem bylo największym samo zabranie glosu przez Jacka w tym wątku.
Nie można być ze wszystkimi w komitywie bo to oznacza brak wlasnych przekonań , wymiana zdań nawet ostra jest OK kiedy nie jest zwyklym obrzucaniem się wzajemnie gownem.
Takie Ress'owe "Peace" to juz ociera się o Zentauryzm , można dostać od Nad.Red'a propozycję objęcia funkcji moderatora o której marzy się na Audiostereo ale tutaj to obciach :cheer:


takie luźne skojarzenie ;)
a czy "uwolnionamoc", tutejsza gwiazda projektowa, obraża nas wpisami o rzeczywistosci kus?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Stary a co ty wiesz o fizyce na poziomie występującym w zaawansowanym audio? - dekoracja - forum AudioStereo
www.mojesmoje.pl - biżuteria taka trochę inna
www.marcin-krynicki.pl - moje foty

Kable sieciowe ENERR 2015/01/31 18:45 #422701

Dobre pytanie...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Kable sieciowe ENERR 2015/01/31 19:06 #422702

Z mojej strony definitywnie kończąc z udzialem w idiotycznych wątkach Wulkano-Dyzmowych i im pochodnym proponuje poczytanie ze zrozumieniem (nie powinno być z tym klopotu bo poziom wywodu jest na poziomie szkolnym ) i wyciągnięcie wniosków =>
blog.khron.net/2007/08/20/ludzki_sluch_czestotliwosc_dynamika/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Kable sieciowe ENERR 2015/01/31 19:39 #422703

Patrick napisał: Tak , tylko mi się luźno skojarzyło , nie obrażanie to istotnie bardzo dobra zasada ale czyż takie pierdolenie głupot jakie uprawia się w wątkach Wulkan a czy Dyzmy to nie obrażanie inteligencji ludzi , którzy to czytają?

Gdyby karano za obrażanie inteligencji, brakłoby miejsca na więzienia.
To nie sztuka nazywać rzeczy po imieniu. Sztuką jest pozostać o poziom wyżej od ignoranta z którym prowadzi się dyskusję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Kable sieciowe ENERR 2015/02/01 14:55 #422715

mkapinski napisał:

Patrick napisał: Tak , tylko mi się luźno skojarzyło , nie obrażanie to istotnie bardzo dobra zasada ale czyż takie pierdolenie głupot jakie uprawia się w wątkach Wulkan a czy Dyzmy to nie obrażanie inteligencji ludzi , którzy to czytają?

Gdyby karano za obrażanie inteligencji, brakłoby miejsca na więzienia.
To nie sztuka nazywać rzeczy po imieniu. Sztuką jest pozostać o poziom wyżej od ignoranta z którym prowadzi się dyskusję.


Tak zwana " Inteligencja" to grupa samozwańców którzy uważają się za lepszych w danej grupie z powodów nie mających nic wspólnego z inteligencją!
Czy człowiek inteligentny mówi jak go nie pytają?
Czy zajmuje zdanie w temacie dla niego nieważnym?
Czy za wszelka cenę przekonuje innych wiedząc że ich nie przekona?
Jeśli poziom dyskusji nie jest na poziomie inteligentnym i czuje się obrażony to czy dalej podejmuje polemikę?

Ja nikomu nie mówię ze "pierdoli" bo w życiu sieciówki nie podpił a jeśli uczynił to przez przypadek i nic nie usłyszał to jest baranem a JA inteligent mogę z niego szydzić?

Anonimowość na forach powoduje, że nawet ludzie niby inteligentni nie odpuszczają! Jak nie określisz jasno granicy po której polemika zamienia się w obrażanie kończy się tak jak napisał Dyzma i w ogóle mu się nie dziwię bo cóż więcej mógł napisać?
Jednemu wystarczy zasugerować że polemika idzie w złym kierunki i zrozumie. Wtedy "epilog jest standardowy " ale chamowi jak nie odpowiesz tym samym to nie zrozumie.
Pozdrawiam całą inteligencję na tym forum może zaczniecie więcej pisać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Re:Kable sieciowe ENERR 2015/02/01 15:13 #422716

doludzi napisał: Czy człowiek inteligentny mówi jak go nie pytają?


Owszem, mówi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Rob Roy.

Re:Kable sieciowe ENERR 2015/02/01 15:27 #422717

Rob Roy napisał:

doludzi napisał: Czy człowiek inteligentny mówi jak go nie pytają?

Owszem, mówi.


fakt: Powinienem napisać czy odpowiada? teraz chyba jaśniej się wyraziłem?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator