HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT:

Szukam partnerki dla B&W Preference 5. 2014/11/21 19:48 #420078

macdz7 napisał: Do Patryka:
Patrick u are the biggest bump that is attached to my ass I have ever had. I am willing to listen to music that is occupied with catchy hardstyle melodies, specific ones which usually accompany decent kick, undoubtedly inasmuch as this combination works properly. I don't care whether u comprehend it or not...the point is that u dont have to comply with the shit I follow.
resspEct_84 a co bys powiedzial na Rotela, ale z serii RA? Skoro Rotel jest taki dobry to moze po prostu inna seria lub polka wyzej 1300, 1400 zl max.
allegro.pl/rotel-ra-1062-i4814690771.html
allegro.pl/rotel-ra-05-i4793101095.html
allegro.pl/rotel-ra-11-jak-nowy-i4804769477.html
allegro.pl/rotel-ra-05-se-special-editio...nie-i4785708062.html


Żaden z powyższych nie jest lepszy od 971.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

"(...) zresztą zamiast kraść jako dyrektor, fabrykant, sekretarz czy inny prezes, lepiej już kraść, par excellence, jako złodziej. Tak jest chyba uczciwiej."

Szukam partnerki dla B&W Preference 5. 2014/11/21 20:21 #420080

Celowal bym w wysoki starszy model jak RA-980, lub koncowke mocy RB-980 lub 990. Brak pilota nie bedzie ci przeszkadzal ;) Ba, jakby udalo ci sie wyrwac RA-1210... kiedy chodzily na alle w okolicach 500zl, dzisiaj bez tysiaka nie podchodz ;-/ No i to juz jest wiekowy sprzet, wiele rzeczy moze byc w nienajlepszej kondycji.

Jedziesz do Warszawy, porozmawiaj z wlascicielem tego pieca tiny.pl/qv39z, jezeli wzialbys go osobiscie o (conajmniej) stowke moglby zjechac. Tutaj juz napewno bedzie poprawa.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielbiciel... wielu rzeczy.
Ostatnia edycja: przez resspEct_84.

Szukam partnerki dla B&W Preference 5. 2014/11/22 01:00 #420087

mkapinski napisał:

Edgar napisał: No, no...
Pyskówka przełączyła się na szlachetny język Brytów.
Tego jeszcze nie było! To nowa jakość!

Boleśnie dużo błędów jak na nową jakość. ;).

Masz na myśli oczywiście mój wpis bo chyba nie chcesz poddawać w wątpliwość poprawności angielszczyzny magistra filologii angielskiej :whistle: / ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
Ostatnia edycja: przez Patrick.

Szukam partnerki dla B&W Preference 5. 2014/11/22 05:49 #420088

Patrick napisał: chyba nie chcesz poddawać w wątpliwość poprawności angielszczyzny magistra filologii angielskiej :whistle: / ;)

Gdzieżbym śmiał! Toż to szekspirowski poziom. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Szukam partnerki dla B&W Preference 5. 2014/11/22 12:37 #420097

Podaj mi chociaz jeden blad w moim poście ang. to Ci przesle 100zl niezwlocznie.
Odnosnie w/w wzmacniacza, dzieki za sugestie resspEct_84. Na pewno skorzystam. Podziekował...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez sndksnd.

Szukam partnerki dla B&W Preference 5. 2014/11/22 12:40 #420098

Edgar napisał: No, no...
Pyskówka przełączyła się na szlachetny język Brytów.
Tego jeszcze nie było! To nowa jakość!


Żałośnie zły wybór bo w tej mowie nie można nikogo porządnie zbluzgać. Polski, rosyjski czy serbski - o, to byłby poziom, a tak ? eee... nuda ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Szukam partnerki dla B&W Preference 5. 2014/11/22 13:34 #420099

Kolego ResspEct_84 Czy mógl byś trochę rozwinąć temat tych wzm. RA 980 oraz RA 985 jeśli miałeś z nimi kontakt. Czym się różnią na ucho ? ;) Rozglądam się za czymś z dużym, zwinnym i silnym dołem na twardo, bez misia ;) oraz z ciepłem na średnicy i nie za jasną górką, no i aby pruuund umiało oddawać w dostatku do zwinnego sterowania prądożernych przetworników. A może jakiś inny chytry plan ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

robin102
Ostatnia edycja: przez robin102.

Szukam partnerki dla B&W Preference 5. 2014/11/22 15:57 #420100

macdz7 napisał: Podaj mi chociaz jeden blad w moim poście ang. to Ci przesle 100zl niezwlocznie.

Patrick u are the biggest bump that is attached to my ass I have ever had. I am willing to listen to music that is occupied with catchy hardstyle melodies, specific ones which usually accompany decent kick, undoubtedly inasmuch as this combination works properly. I don't care whether u comprehend it or not...the point is that u dont have to comply with the shit I follow.


Co to znaczy inasmuch?
Dont czy don't?

Poza tym struktura zdań jest totalnie skopana.

Gdzie mój szmal?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Szukam partnerki dla B&W Preference 5. 2014/11/22 20:17 #420105

RA-980 zastapil u mnie Rotela 1210. Wymagania byly wysokie bo 1210 postawil poprzeczke bardzo wysoko (pozniej trafil do ecamel'a ktory szukal czegos po Rotelu 05SE. Po podlaczeniu staruszka przezylismy szok, wzmacniacz juz do mnie nie wrocil.

980 nie mialem okazji konfrontowac z 1210, ale nie odstaje. Gra brutalnie, nie cacka sie, czuc moc i mase, gora jest wyrazna i dosyc szczegolowa ale nie kluje w uszy, srodek nie jest wypchniety ani schowany, dol... noz, Rotel. Scena jest podana na pysk, wali w morde i nie czuje sie z tym zle.

985bx nie mialem ale mial moj dobry znajomy i byl bardzo zadowolony. Zastapil go kompletem RB990 z bodajze RC990 choc tutaj moge sie mylic... tutaj juz byla jazda bez trzymanki.


Moze pomoglem, pzdr.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielbiciel... wielu rzeczy.

Szukam partnerki dla B&W Preference 5. 2014/11/22 22:27 #420107

Kurcze boje się tej góry rotelowej której zaznałem kiedyś z kolumnami B&W jazgot Panie, jazgot to był. Nie pomne jaki to wzmak chyba RA 1060. Pamiętam, że radiatory miał po bokach i wyświetlacz na froncie. Potem jakiś tani cienki naleśnik od Rotela na próbę, na chwilę i jeszcze było gorzej. Kolumny tanie bo 603 S3, ale z NADem miło potem grały. Po odsłuchu roteli z B&W po prostu uciekłem z salonu hifi :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

robin102

Szukam partnerki dla B&W Preference 5. 2014/11/22 22:27 #420108

Struktura zdań? Zartujesz sobie?
Co to znaczy inasmuch?
Dont czy don't? - www.merriam-webster.com/dictionary/inasmuch%20as - poczytaj jak umiesz.
Nie rozumiem jak mozna byc takim nierozgarnietym ignorantem, ktory stara sie udowodnic nie wiem co kompletnie nie majac podstawowej wiedzy, tacy ludzie sa najgorsi z mozliwych, gardze nimi. W towarzystwie w ktorym sie obracam bylbys zrugany jak bezpanski pies.
Audioklan - sklep do ktorego mialem dzisiaj wpasc byl zamkniety, funkcjonuje on tylko od poniedzialku do piatku. Odbilem sie od drzwi...ale bede szukal.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Szukam partnerki dla B&W Preference 5. 2014/11/22 22:59 #420110

robin102 napisał: Kurcze boje się tej góry rotelowej której zaznałem kiedyś z kolumnami B&W jazgot Panie, jazgot to był. Nie pomne jaki to wzmak chyba RA 1060. Pamiętam, że radiatory miał po bokach i wyświetlacz na froncie. Potem jakiś tani cienki naleśnik od Rotela na próbę, na chwilę i jeszcze było gorzej. Kolumny tanie bo 603 S3, ale z NADem miło potem grały. Po odsłuchu roteli z B&W po prostu uciekłem z salonu hifi :)


Przeżyłem dokładnie to samo przy tym zestawie. Mało tego, byłem z kumplem (to on wybierał sprzęt), który też miał takie wrażenie. Słuchaliśmy klasycznego rocka i jazzu ale nie sądzę, żeby w innych gatunkach zestaw spisał się chwacko, chociaż rodzaj muzyki jakiej słucha Kolega Anglista jest dla mnie niewiadomą.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Szukam partnerki dla B&W Preference 5. 2014/11/23 09:24 #420121

A jednak wielu cmoka... ;-)

Stary Rotel nie gra tak jasno jak dzisiejszy. Chociaż z tego co pamiętam w zestawie rcd z ra 06 to wlaśnie źródło generowalo najwięcej sybilantow, i zmiana na 1072 przyniosła znaczna poprawę.

(zaobserwowano na kolumnach B&W 7 coś tam)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielbiciel... wielu rzeczy.

Szukam partnerki dla B&W Preference 5. 2014/11/23 10:10 #420124

"Patrick u are the biggest bump that is attached to my ass I have ever had. I am willing to listen to music that is occupied with catchy hardstyle melodies, specific ones which usually accompany decent kick, undoubtedly inasmuch as this combination works properly. I don't care whether u comprehend it or not...the point is that u dont have to comply with the shit I follow."
Tłumaczenie:
Patryku esteś największym guzem który jest przytwierdzony do mojego tyłka jaki kiedykolwiek miałem. Zgadzam się słuchać muzyki która jest zajęta chwytliwymi ciężkostylowymi melodiami, w szczególności tymi którym towarzyszy przyzwoity kopniak, bez wątpienia tylko wtedy kiedy ta kombinacja działa prawidłowo. Nie obchodzi mnie czy y rozumiesz to czy nie... rzecz w tym że y nie musisz stosować się do g*wna za którym podążam.

To tak gwoli skopanej leniwej angielszczyzny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Szukam partnerki dla B&W Preference 5. 2014/11/23 12:54 #420128

Ty tak na powaznie, czy żartem? Wiesz ile jest ksiazek odnosnie "przekładu"...a Ty mi tutaj serwujesz google tlumacz. Zlapalem sie rekami za glowe i nie moge ich odkleic. M.A.S.A.K.R.A. What a dumb. Ok, koniec tej dyskusji bo widze ze robi sie bledne kolo.
Dzieki za pomoc, nie wiem czy Wam zalezy na tych Waszych plusach ale Ci ktorzy zasluzyli to dostali. W/e

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator