HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Numerowanie Kolumn NHT 2014/09/01 20:16 #418372

Cześć po długiej przerwie,
Dawno nie pisałem co nie znaczy że nie zaglądam:)

Mam pytanie, jestem bliski dobicia targu tzn. chcę kupić kolumny NHT 2.5i, jedyne co rzuca mi się w oczy to to że kolumny nie mają takiego samego numeru seryjnego, z tego co widziałem dla modeli 1.5 schemat numerowania był np 151-004411R i druga kolumna 151-004411L, z tego co przeszukałem w sieci (zdjęcia właścicieli nht 2.5i) to nie trafiłem aby ten schemat się powtarzał, kolumny maja zupełnie różne numery mimo iż jest podział na L i R. Czy większość ma wybrakowane i numer seryjny się powinien zgadzać czy może nie ma to znaczenia, dzięki za odpowiedź!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Numerowanie Kolumn NHT 2014/09/01 20:49 #418373

Ortega, napisz maila z tym samym pytaniem do NHT customer support, czy jakoś tak :S

Odpowiedzą szybko i rzeczowo. Przynajmniej tak było w moim przypadku :whistle:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Numerowanie Kolumn NHT 2014/09/01 21:01 #418374

Myślałem że tamto nht już nie istnieje ale jak w sprawie twoich 1,5i pisali to i w sprawie 2,5i coś powinni wiedzieć.
Nadal trzymasz 1.5i?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Numerowanie Kolumn NHT 2014/09/01 21:17 #418376

Niestety nie, choć z drugiej strony .... Nie, najpierw wyjaśnię "niestety". Trafiłem na nie dzięki Patrickowi. To znaczy, przez niego zostałem ukierunkowany. Resztę załatwiłem osobiście :whistle: Trochę to trwało, ale przyjechały do mnie w nienagannym stanie. Kto nie słuchał NHT - powinien...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Numerowanie Kolumn NHT 2014/09/01 21:26 #418377

A teraz "z drugiej strony" ... Prawdę powiedziawszy, obecnie ich nie potrzebuję, i wiem, że trafiły w dobre "ucho"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator