HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT:

Artora 2014/08/27 22:53 #418261

  • resspEct_84
  • resspEct_84 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • High-fidelity
  • High-fidelity
  • Posty: 3990
Witam.

Mam szanse na odsluchanie wzmacniacza oraz odtwarzacza firmy jak w tytule, ba, nawet na nabycie zestawu w przyjemnej cenie (ok 10kzl za nowy). Na szczescie ostatnimi czasy jestem zapracowanym czlowiekiem i czas odgrywa wazna, jezeli nie najwazniejsza walute. Pytanie brzmi: warto poswiecic polowe dnia i dac im szanse? Na chwile obecna jestem bez kolumn, ale poluje na Chario Academy 2 i z nimi teoretycznie zgrac mialaby sie elektronika.

Jezeli zestaw jest niewart tych pieniedzy, lub poprostu w tej cenie znajde cos grajacego lepiej prosze dajcie znac :)

Pozdrawiam serdecznie,
Tomasz.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielbiciel... wielu rzeczy.

Artora 2014/08/28 10:18 #418264

Za 10 kzł niema się nad czym zastanawiać (!)
Ty ponadto lubisz gadżety więc przyjemne z pożytecznym polaczysz.
Chario o których piszesz z tym nie zagrają...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
Ostatnia edycja: przez Patrick.

Artora 2014/08/29 13:56 #418303

  • resspEct_84
  • resspEct_84 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • High-fidelity
  • High-fidelity
  • Posty: 3990
Na odsluch umowiony jestem na przyszly Weekend. Odsluchiwac bede Artore z plejada Sonusa Fabera, pytanie ktora z dzisiejszych konstrukcji gra podobnie do Chario (pamietam ze w porownaniach gralypodobnie), orientujesz sie moze? W weekend sprobuje porownac charakterystyki SF do Academy.

Tez sie boje zwlaszcza o gore, w razie porazki sprobuje tez innych konstrukcji. Masz jakies propozycje?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielbiciel... wielu rzeczy.

Artora 2014/08/29 23:12 #418315

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Artora 2014/08/30 15:02 #418328

  • resspEct_84
  • resspEct_84 Avatar Autor
  • Wylogowany
  • High-fidelity
  • High-fidelity
  • Posty: 3990
Project Artory zostal wykupiony przez Roksana, nie znalazlem 100% informacji, ale wszyscy pisza ze to to samo z innym napisem na pudelku.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wielbiciel... wielu rzeczy.
Ostatnia edycja: przez resspEct_84.

Artora 2014/08/31 11:33 #418338

Roksan to brand z ugruntowaną na rynku pozycją oraz rzeszą wiernych klientów , Artora to podobnie jak Devialet projekt ludzi z branży , którzy chcieli na fundamencie swoich nazwisk wypromować nowy brand i produkt.
Devialet jeszcze puki co dycha , Artora znalazła inne rozwiązanie dla swoich produktów => sprzedaż pod szyldem starej dobrej angielskiej marki...
To i tak uczciwe rozwiązanie , sa tacy cwaniacy na rynku , którzy hipermarketowe komponenty ładują w elegancką obudowę , tworzą za pomocą speców od marketingu i sieciowych klakierów mit supernowej i...kasują grubą kasę B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo
  • Strona:
  • 1
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator