HFM

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT:

Ktoś widział? Ktoś słyszał? 2014/08/21 18:36 #418064

Witam!
Heco Superior Allegro 350... miał ktoś moze z nimi stycznosc? moge je kupic... warto?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ktoś widział? Ktoś słyszał? 2014/08/21 18:41 #418065

Do czego mają służyć, w jakim są stanie i za ile są do kupienia ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez John 1.5 V.

Ktoś widział? Ktoś słyszał? 2014/08/21 19:31 #418066

Stan idealny,.. nawet ryski nie ma, przetworniki podobnie. Do kupienia za 400 zl.
Mam zamiar sluchac na nich muzyki:) tylko czy warto brac?
Wyjechalem za granice i nie idzie bez muzyki. Wzmak i cd przyjada z polski.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ktoś widział? Ktoś słyszał? 2014/08/22 18:24 #418119

Są tez do kupienia za podobna cene jbl'e xe 5. Stan perfekcyjny... Prosze o odpowiedz jesli ktos ma jakas wiedze na temat tych paczek. W necie ciezko o jakies info.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ktoś widział? Ktoś słyszał? 2014/08/22 20:38 #418122

Elaminer napisał: Stan idealny,.. nawet ryski nie ma, przetworniki podobnie. Do kupienia za 400 zl...


400 zł... ;) :) :cheer: :lol:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Ktoś widział? Ktoś słyszał? 2014/08/22 21:17 #418123

Hehe od wszystkich ale od Ciebie takiej odpowiedzi sie nie spodziewalem...
Pytanie jest powazne:)

To dobre paczki?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ktoś widział? Ktoś słyszał? 2014/08/23 11:53 #418131

Elaminer napisał: Hehe od wszystkich ale od Ciebie takiej odpowiedzi sie nie spodziewalem...
Pytanie jest powazne:)
To dobre paczki?


To duzy bład => po wszystkich moglbys spodziewac sie innej odpowiedzi ;)
Juz w SB pisalem na temat tych paździerzy ale jak widac przeoczyłes...
Te kolumny to smietnik i na marginesie stamtad sa pozyskiwane na rynki wtorne Europy 4 klasy B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zaskakująco duży wpływ może mieć kierunkowość bezpiecznika i trzeba na to zwrócić uwagę. U mnie zwykłe bezpieczniki w "dobrym" kierunku podobały mi się bardziej niż audiofilskie w "nieprawidłowym". => pit66 z Audiostereo

Ktoś widział? Ktoś słyszał? 2014/08/23 12:29 #418135

takiej odpowiedzi się spodziewałem... po Tobie:p znalazłem trochę info na ich temat... pozytywnie... czego z tego śmietnika szukać? może dzisiaj uda mi się ich posłuchać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ktoś widział? Ktoś słyszał? 2014/08/23 13:34 #418139

Znacząca większość kolumn jest produkowana bardzo tanio. W cenie kolumny największą wartość ma obudowa więc robi się ją z byle czego czyli najczęściej ze zwykłej płyty wiórowej o grubości maks.1,5 centymetra i to niezależnie od wielkości całej kolumny. To nie stanowi nawet wystarczającej sztywności dla całej skrzynki i całość zwyczajnie dudni. Kto wie może gdyby przetworniki z tych Heco przełożyć do solidnej obudowy zaprojektowanej pod ich parametry to może wyszło by z tego coś całkiem sensownego.

Nawet uznani producenci stosują w swoich kolumnach niezbyt kosztowne przetworniki ale montują je w bardzo przemyślanych, rzetelnie obliczonych i solidnych obudowach - dlatego udaje się im uzyskać więcej niż zadowalające brzmienie. Heco wsadziło tu przeciętne przetworniki do jeszcze bardziej przeciętnej budy która gdyby ja nieco pocienić mogła by stanowić pudełko na zimowe kozaki.

Pooglądaj sobie przekroje różnych kolumn i wyciągnij wnioski przyglądając się choćby tylko grubościom ścianek i przegrodom.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ktoś widział? Ktoś słyszał? 2014/08/23 15:36 #418141

możesz wysłać link?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ktoś widział? Ktoś słyszał? 2014/08/23 15:58 #418142

jeśli bym miał wybierać z tych 2ch to które brać? luknijcie w necie jak one wyglądają.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ktoś widział? Ktoś słyszał? 2014/08/23 16:21 #418143

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ktoś widział? Ktoś słyszał? 2014/08/23 16:25 #418145

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ktoś widział? Ktoś słyszał? 2014/08/24 14:40 #418163

Widze brak zainteresowania, w takim razie inaczej... nie spieszy mi sie jakos szczegolnie z kolumnami.
Posiadam aktualnie Marantza pm 75 i Rotela RCD-965BX LIMITED EDITION... Jakie kolumny byscie polecili?
Nie za bardzo wiem jak poskladac sprzet zeby to mialo sens. Wczesniej gralo to z Stx'ami fx300 (zostaly w polsce) nie bylo tragicznie, wrecz przeciwnie sluchanie muzyki sprawialo duzo przyjemnosci. Wzmacniacz mozna zmienic tak samo jak cd.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ktoś widział? Ktoś słyszał? 2014/08/26 15:04 #418216

Mam je... tylko teraz hmmm one są 4omowe. Wzmacniacz 8... nie zaszkodzi mu?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Strona:
  • 1
  • 2
Moderatorzy: Maciej StryjeckiredakcjaModerator