Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

Chopin i jego Europa

chopinijegoeuropa2012Ósma edycja festiwalu Chopin i jego Europa potrwa od 17 do 31 sierpnia. W tym roku program warszawskiej imprezy obejmie kompozytorów od Bacha po Debussy’ego. Do stolicy, po rocznej przerwie, wróci Orkiestra XVIII wieku z jej szefem Fransem Bruggenem. Zagrają także: Sinfonia Varsovia i Concerto Koeln.
Wśród solistów najjaśniejsze postacie to: Julianna Awdiejewa, Andreas Staier, Kristian Bezuidenhout, Jan Lisiecki i Philippe Entremont. Wszystkich artystów publiczność zdążyła poznać na poprzednich odsłonach festiwalu.