Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

Audiofilskie albumy pod choinkę

JanBokszczaninOrganyZ przyjemnością informujemy Państwa o akcji wyprzedaży płyt audiofilskich wytwórni ARMS (czyli naszej siostrzanej firmy). To albumy wydane na najwyższym poziomie edytorskim, w dodatku tłoczone na złotym nośniku i nagrane z najwyższą dbałością o efekt brzmieniowy. Czemu tak tanio? Bo bezpośrednio od wydawcy, z pominięciem marży hurtownika, dostawcy i sklepu. Akcja trwa do 20 grudnia. Niektóre tytuły są już na wyczerpaniu stanu magazynowego i nie będą dotłaczane, a więc mają także wartość kolekcjonerską.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na Allegro:

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=13109576

Oprócz wartości „audiofilskiej” to po prostu bardzo dobra muzyka, a więc prezent z klasą i wyobraźnią pod choinkę dla najbliższych. I dla siebie. Na dobrym sprzęcie warto słuchać dobrych realizacji.

Redakcja