Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

Lora Szafran - Nad Ranem

LoraSzafranNadRanemArtystka jazzowa, obdarzona zjawiskowym głosem i wyjątkową wrażliwością muzyczną powraca ze swoim najbardziej dojrzałym materiałem.
Lora Szafran, artystka przez lata ciesząca się opinią najlepszej polskiej wokalistki jazzowej, wydała właśnie swój nowy album.
„Nad Ranem" to najbardziej zróznicowany album w trzydziestoletniej karierze wokalistki – to składanka bluesa, swingu, soulu, funku, latino, tanga, a nawet country i reggae.
„Po wielu latach śpiewania jestem na tyle dojrzała, że mogę sobie pozwolić na piosenki różnorodne, ale z dobrym tekstem ” – powiedziała Lora Szarfan.
Na płycie znalazły się kompozycje największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej, między innymi: Seweryna Krajewskiego, Michała Urbaniaka. Za tekstami stoją: Jonasz Kofta, Andrzej Poniedzielski, Adam Nowak (Raz Dwa Trzy), Dariusz Dusza (Shakin Dudi, Dżem), Piotr Brymas i Tomasz Wachnowski.