Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

PalmJazz 2013

PalmJazz2013Zapraszamy do odwiedzenia naszego festiwalu form etnicznych i jazzowych
PalmJazz, który odbędzie się w październiku i listopadzie 2013r w
Gliwicach. Wystąpi wielu wielkich artystów, takich jak Al DiMeola, Randy
Brecker, Mike Stern, Adam Makowicz.
Zagramy 16 koncertów, organizujemy sympozjum o akustyce i warsztaty
mistrzowskie z udziałem m.in. Marii Pomianowskiej.
Dodatkowo z radością informujemy, że  w Gliwicach, Rynek 10 zaczyna
funkcjonować Centrum Kultury Jazovia, a w nim znakomita sala koncertowa.
Odbędzie się w niej dziewięć koncertów festiwalowych.

Jednocześnie dodajemy, że rozlosujemy koszulki festiwalowe  oraz  dwa
zaproszenia na koncerty Al DiMeoli wśród wszystkich osób, które wyślą
maila na adres palmjazz@palmjazz.pl  podając  jednocześnie swoje imię,
nazwisko, adres i nr telefonu do dn. 17.10.2013 włącznie.

13 października
.............................................
godzina 19.00
MROWISKO,Centrum Kultury Studenckiej,
Gliwice,ul.Pszczyñska 85
Mike Stern – gitara
Bob Malach – saksofon
Tom Kennedy – bas
Keith Carlock – perkusja
15 października
.............................................
godzina 19.00
Centrum Kultury JAZOVIA
Gliwice, Rynek 10 / OErednia 12
Aaron Parks – fortepian
16 października
............................................
godzina 19.00
Centrum Kultury JAZOVIA
Gliwice, Rynek 10 / OErednia 12
Vladiswar Nadishana – multiinstrumentalista
David Kuckermann – instrumenty perkusyjne
Armin Metz – gitara basowa
MIKE STERN BAND featuring Bob Malach, Tom
Kennedy & Keith Carlock
AARON PARKS
NADISHANA TRIO FEAT.DAVID KUCKHERMANN
scena główna
17 października
.............................................
godzina 19.00
Centrum Kultury JAZOVIA
Gliwice, Rynek 10 / Średnia 12
Roby Lakatos – skrzypce
Lászlo Bóni – drugie skrzypce
Jeno Lisztes – cymba³y
Laszlo Balogh – gitara
Laszlo ‘Csorosz’ Lisztes – kontrabas
Kalman Cséki Jr. – fortepian
20 października
.............................................
godzina 19.00
MROWISKO,Centrum Kultury Studenckiej,
Gliwice,ul.Pszczyñska 85
21 października
.............................................
godzina 19.00
Centrum Kultury JAZOVIA
Gliwice, Rynek 10 / OErednia 12
Józef Skrzek – instrumenty klawiszowe / oepiew
Apostolis Anthimos – gitara
ROBY LAKATOS SEXTET
AL DI MEOLA WORLD SINFONIA
SBB UNPLUGGED
2
22 października
.............................................
godzina 19.00
Centrum Kultury JAZOVIA
Gliwice, Rynek 10 / OErednia 12
Adam Makowicz – fortepian
25 października
.............................................
godzina 19.00
Centrum Kultury JAZOVIA
Gliwice, Rynek 10 / OErednia 12
Paolo Fresu – trąbka i flugelhorn
Bojan Z – fortepian
27 paŸdziernika
.............................................
godzina 19.00
MROWISKO,Centrum Kultury Studenckiej,
Gliwice,ul.Pszczyñska 85
29 paŸdziernika
.............................................
godzina 19.00
Centrum Kultury JAZOVIA
Gliwice, Rynek 10 / OErednia 12
Dhafer Youssef – oepiew, oud
Chander Sardjoe – perkusja
Phil Donkin – kontrabas
Kristjan Randalu – fortepian
Christian Ulbrich – d\źwiêk
ADAM MAKOWICZ
PAOLO FRESU I BOJAN Z
ZESPÓ£ PIEOENI I TAÑCA OEL¥SK
DHAFER YOUSSEF QUINTET
31 paŸdziernika
.............................................
godzina 19.00
Centrum Kultury JAZOVIA
Gliwice, Rynek 10 / OErednia 12
Krzysztof Kobyliñski – instrumenty klawiszowe
Boris Malkowsky – bayan
Justyna Duda
Danuta Augustyn
Aneta Dumanowska
Anna Armatys
Reut Rivka Shabi – oepiew
Dima Gorelik – gitary
Tom Dayan – perkusja
15 listopada
.............................................
godzina 19.00
Centrum Kultury JAZOVIA
Gliwice, Rynek 10 / OErednia 12
Randy Brecker – tr¹bka, flugelhorn
Peter Adamkovic – fortepian
Martin Marincak – kontrabas
Stanislaw Cvanciger – perkusja
KONCERT MUZYKI KRZYSZTOFA KOBYLIÑSKIEGO
Dafo String Quartet
Per³y
Randy Brecker i Trio AMC
kolory jazzu
9 pażdziernika
.............................................
godzina 19.00
Siedlisko,
Gliwice-£abêdy, ul. Jaracza 13
/wspó³organizator: Restauracja Siedlisko/
André Roligheten – saksofon
Eyolf Dale – fortepian
14 października
.............................................
godzina 19.00
Willa Caro,
Gliwice, ul. Dolnych Wa³ów 8 a
/wspó³organizator: Muzeum w Gliwicach/
Krystyna Stañko – śpiew
Dominik Bukowski – wibrafon
Irek Wojtczak – saksofony
Cezary Konrad – perkusja
Piotr Lemañczyk – kontrabas
23 paŸdziernika
.............................................
godzina 19.00
Willa Caro,
Gliwice, ul. Dolnych Wałów 8 a
wspóorganizator: Muzeum w Gliwicach/
Maciej Strzelczyk – skrzypce
Wiesław Szymañski – perkusja
Andrzej Zielak – kontrabas
Jarosław Małys – fortepian
Albatrosh
„Kropla S³owa”
Krystyna Stañko Quintet
Maciej Strzelczyk Quartet
26 paŸdziernika
.............................................
godzina 19.00
Willa Caro,
Gliwice, ul. Dolnych Wałów 8 a
/współorganizator: Muzeum w Gliwicach/
Tomasz Mucha – skrzypce
Pawe³ Kaczmarczyk – fortepian
Maciej Adamczak – kontrabas
Bartek Staromiejski – perkusja
Tomek Mucha Collective
& gość specjalny: Paweł Kaczmarczyk
warsztaty
14 października
.............................................
godzina 13.00
Centrum Kultury JAZOVIA
Gliwice, Rynek 10 / OErednia 12
18 października
............................................
godzina 13.00
Centrum Kultury JAZOVIA
Gliwice, Rynek 10 / OErednia 12
22 paŸdziernika
.............................................
godzina 13.00
Centrum Kultury JAZOVIA
Gliwice, Rynek 10 / OErednia 12
SYMPOZJUM AKUSTYKA:
Jaros³aw Kierkowski i Wojciech Kostrzewa
Warsztaty ethno:
Maria Pomianowska i Dima Gorelik
Warsztaty Mistrzowskie Adam Makowicz