Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

Limitowany album Papa Roach

PapaRoachTheConnectionLTEGrupa Papa Roach – rockowi szaleńcy i twórcy licznych hitów – już 6 maja opublikuje nakładem wytwórni Eleven Seven Music reedycję swojego albumu „The Connection” w wersji Tour Edition, czyli wzbogaconą o materiał zarejestrowany podczas koncertów zespołu. Bonusowa płyta DVD zawierająca 12 dotychczas niepublikowanych utworów zarejestrowanych podczas występu zespołu w Los Angeles na początku 2013 r. Album „The Connection” powstał w studiu nagraniowym The Red House zlokalizowanym w rodzinnym mieście członków zespołu, Sacramento (Kalifornia). Producentami albumu zostali słynny wyjadacz rock'n'rollowej sceny James Michael (Sixx:A.M., Halestorm) oraz John Feldmann (Panic at the Disco, The Used, Escape the Fate).

Znani ze swoich elektryzujących i tętniących energią występów na żywo muzycy Papa Roach nieustannie kojarzeni są z genialnymi trasami koncertowymi, zaś krytycy na całym świecie określają ich mianem „najlepszego zespołu koncertowego” ostatnich lat. W czerwcu zespół zagra liczne koncerty w Europie, w tym podczas największych festiwali – m.in. Rock IM Park, Rock AM Ring, Download, Graspop, Nova Rock Festival oraz Hellfest. W Polsce zespół wystąpi 10 czerwca w Krakowie (Studio Klub) i 11 czerwca w Poznaniu (Eskulap).

Źródło: EMI