Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

Matt Dusk na Deezerze

MattDuskMyFunnyValentineDeezerOd dzisiaj wszyscy użytkownicy serwisu Deezer, mają niepowtarzalną szansę, przedpremierowo posłuchać najnowszej płyty legendarnego wokalisty Matta Duska, „My Funny Valentine: The Chet Baker Songbook”. Wokalista znany ze zjawiskowej barwy głosu, wraca w dobrym stylu z adaptacją jazzowych standardów Cheta Bakera! Deezer, wiodący serwis streamingu muzycznego, i tym razem nie zapomniał o miłośnikach doskonałych brzmień. Od dzisiaj fani kanadyjskiego wokalisty, znanego z utworu „Back in Town” – Matta Duska – mają możliwość przedpremierowo posłuchać kawałków z jego najnowszej płyty zatytułowanej „My Funny Valentine: The Chet Baker Songbook”. Nowy album to autorskie, jazzowe interpretacje kultowych utworów Cheta Bakera. Matt Dusk nie ukrywa swojej fascynacji legendarnym artystą, którego piosenki interpretuje:

„Mamy tutaj faceta, który za dużo pił, brał za dużo narkotyków, a mimo to brzmiał niesamowicie, bardzo swobodnie. Występując, sprawiał wrażenie, jakby mu na tym nie zależało, i to właśnie jego nonszalancja tak naprawdę sprawiła, że stał się wielki. Będąc artystą, zawsze zastanawiasz się nad tym co zrobić, ale Chet wychodził z założenia - będę robić to, co robię. Musiałem mieć podobne podejście” – wyznaje. Dusk spędził całe życie przygotowując się do albumu „My Funny Valentine: The Chet Baker Songbook”, większość kariery poświęcając na odświeżanie amerykańskich standardów oraz tworzenie własnych, popowych kompozycji. Jego debiutancki album „Two Shots” zdobył status złotej płyty, a singiel „All About Me” wspiął się na szczyty list przebojów. Na płycie „My Funny Valentine: The Chet Baker Songbook” wokliście towarzyszą m.in. nagrodzony Grammy kubański trębacz i pianista jazzowy – Arturo Sandoval, zdobywcy kanadyjskiej nagrody – Juno, wokalistka Emily-Claire Barlow i trębacz Guido Basso oraz 80-osobowa orkiestra. Jest też niespodzianka dla polskich fanów Duska. Płytę otwiera utwór „All The Way” – duet z Edytą Górniak!

Źródło: 24/7 PR