Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

Premiera kolumn Pylon Audio Diamond 28 w salonie Q21

pylon audio diamond 28 orzechW dniu 25 lipca odbędzie się premierowy pokaz kolumn Pylon Audio Diamond 28.

Jest to najnowszy projekt oparty na głośnikach norweskiego Seasa i duńskiego Scan-Speaka. To kolumny wysokiej jakości i mamy nadzieję, że ich brzmienie zadowoli nawet najbardziej wybrednych koneserów i znawców dobrego dźwięku.

W trakcie pokazu proponujemy poczęstunek dla gości, zapewniamy dobry klimat i możliwość rozmowy z zespołem Pylon Audio,odpowiedzialnym za stworzenie modelu Diamond 28, a największą atrakcją będzie możliwość wylosowania prezentowanych kolumn Diamond 28 o numerach seryjnych 001 i 002.

Pokaz odbędzie się w salonie Q21 w Pabianicach przy ul Reymonta 12, w godz. 10.00-14.00.

 

ulotkaA4 Premiera Diamond 28 Q21 Pylon Audio