Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

Parsec Power

16Oferta Cardas Audio wzbogaciła się o nowy przewód zasilający. Parsec Power zastępuje produkowanego dotychczas Quadlinka.

Budowa Parseca jest bardziej złożona niż Quadlinka. Kabel przypomina teraz uproszczoną wersję wysokiego modelu Clear M Power. Każdy z trzech przewodników ma własną osłonę. Dodatkowo przewidziano osobną izolację zewnętrzną, która obejmuje całą konstrukcję i jest pokryta koszulką w kolorze ciemnozielonym. Do konfekcji używa się solidnych firmowych wtyków typu schuko. Parsec Power jest już dostępny w sklepach.

Odcinek o długości 1,5 m kosztuje 1750 zł, a dwumetrowy – 1950 zł.