Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

JBL Go

news042015007JBL opracował kolejny głośnik przenośny, działający w technologii bezprzewodowej. Go może przyjmować sygnał zarówno poprzez Bluetooth, jak i przez konwencjonalne wejście kablowe.

JBL Go powstał przede wszystkim z myślą o współpracy ze smartfonami i tabletami. Wyposażenie go w odbiornik bezprzewodowy sprzyja wygodnej obsłudze. Jeżeli urządzenie nie posiada funkcji Bluetooth, sygnał można podłączyć do wejścia audio. W Go pracuje jeden przetwornik o średnicy 40 mm. Moc znamionowa wynosi 3 W. Głośnik jest zasilany akumulatorem, który wystarcza na pięć godzin działania. Może pracować jako zestaw głośnomówiący, dzięki czemu odbierzemy telefon, nie wyłączając muzyki. Producent pomyślał nawet o funkcji redukującej szum. Paleta wykończeń obejmuje aż osiem kolorów: czarny, czerwony, fuksję (tutaj o tłumaczenie prosimy panie), szary, niebieski, żółty, pomarańczowy i turkusowy. Głośnik wyposażono w haczyk, do którego można przypiąć smycz bądź pasek. Ułatwia to transport, a przy okazji zmniejsza ryzyko zgubienia. JBL Go wchodzi do sprzedaży w kwietniu.

 

Kosztuje 129 zł.