Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

CEC CD-5

image-115W katalogu CEC-a pojawiło się nowe źródło sygnału. Odtwarzacz CD-5 wypełnia lukę po TL-51, a przy okazji ma znacznie bogatsze wyposażenie.

W swoim najnowszym odtwarzaczu Japończycy umieścili rozbudowany przetwornik c/a oraz wejścia cyfrowe. Oparty na kości ESS ES9018K2M DAC przyjmuje cyfrowe sygnały 24- i 32-bitowe do 384 kHz oraz DSD 2,8224 i 5,6448 MHz. Do dyspozycji są wejścia SPDIF, Toslink i USB. W wyposażeniu znalazł się także dobrej jakości przedwzmacniacz słuchawkowy. Tradycyjnie dla tego wytwórcy, do przeniesienia napędu wykorzystuje się pasek, podobnie jak w przypadku gramofonu. Płytę stabilizuje krążek dociskowy o masie 330 g. Najnowszy odtwarzacz CEC-a jest już dostępny w Polsce. Dystrybutor ustalił cenę na 13950 zł.

Komentarze  

 
0 #1 arek2 2015-04-21 16:13
Gdyby jeszcze ten przedwzmacniacz był lampowy. Wolał bym chyba rozwiązanie bardziej segmentowe. Coś fajnego do odtwarzania płyt a jako przedwzmacniacz słuchawkowy tranzystorowo-lampowy Schiit Lyr 2. Pewnie wyszło by taniej i lepiej.
Cytuj | Zgłoś do administratora