Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

Trigon Epilog

image-60W katalogu Trigona pojawił się nowy wzmacniacz zintegrowany. Epilog uzupełnia serię Premium niemieckiego wytwórcy.

Modułowa budowa Trigona Epilog pozwala go dowolnie konfigurować. Do wyboru przewidziano jednostki z wejściami i wyjściami symetrycznymi lub niesymetrycznymi, przetwornik c/a oraz przedwzmacniacz korekcyjny do gramofonu. Układ ma topologię podwójnego mono, a jego zasilanie oparto na dwóch transformatorach toroidalnych o mocy 450 VA każdy. Wzmacniacz dysponuje mocą 2 x 200 W/8 Ω, co pozwala mu swobodnie sterować większością kolumn głośnikowych.

Trigon Epilog jest już dostępny w Polsce. Kosztuje 31350 zł.