Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

Arcam Solo bar/sub

news hfm012015008Seria Solo Arcama wzbogaciła się o głośnik typu soundbar i współpracujący z nim bezprzewodowy subwoofer.

System Solo wyposażono w sześć przetworników umieszczonych w niewielkiej aluminiowej obudowie, którą łatwo ustawić pod ekranem. Sygnał można podłączyć do czterech wejść HDMI, a także optycznego, koaksjalnego oraz analogowego 3,5 mm. Komunikacja z soundbarem może się odbywać konwencjonalnie, jak również przy wykorzystaniu bezprzewodowej technologii Bluetooth, obsługującej protokół aptX. Na czas nocnych odsłuchów można podłączyć słuchawki. Wbudowany dekoder czyta wszystkie popularne formaty, w tym wysokiej rozdzielczości. Do obsługi służy pilot oraz bezpłatna aplikacja na iOS i Android. Kalibrację soundbaru można wykonać automatycznie, korzystając z dołączanego w wyposażeniu mikrofonu. Z myślą o współpracy z głośnikiem Solo Arcam zaprojektował aktywny subwoofer. Solo Sub wyposażono w 25-cm przetwornik promieniujący w podłogę, sterowany wzmacniaczem o mocy 300 W. Urządzenia można połączyć kablem, jak i bezprzewodowo.

 

Najnowsze komponenty serii Solo są już dostępne w sprzedaży. Soundbar kosztuje 3990 zł, a subwoofer – 2590 zł.