Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

Yurbuds Signature

Hifi122014011Należąca do koncernu Harmana marka Yurbuds ma w ofercie serię Signature. Opracowano ją z myślą o profesjonalnych sportowcach i triathlonistach.

Założycielem Yurbuds był czynny sportowiec i głównie do takich osób są kierowane produkty tej marki. Współpraca z firmami specjalizującymi się w projektowaniu ergonomicznych kształtów za- owocowała stworzeniem słuchawek, które nie powinny wypadać z uszu i mają zapewniać komfort nawet przy wielogodzinnym użytkowaniu. Seria Signature obejmuje trzy modele słuchawek: ITX-1000, ITX-2000 oraz ITX-3000. Wszystkie są konstrukcjami dynamicznymi, z przetwornikami o średnicy 15 mm. Wyposażono je w trwały, tkany przewód, który jest wodoodporny i odblaskowy. ITX-y są odporne na pot, a dzięki rozwiązaniu twist-lock nie wypadają z uszu. ITX-1000 to model podstawowy. ITX-2000 wyposażono dodatkowo w mikro- fon/pilot, natomiast ITX-3000 ma trzy przyciski kontroli głośności. Wszystkie są dostępne w kolorze czarno-szarym, a do zestawu dołączono dwa rozmiary nakładek.

Yurbuds Signature można już kupić w Polsce. ITX-1000 kosztują 199 zł, ITX-2000 – 239 zł, a ITX-3000 – 279 zł.