Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

Momentum In-Ear

news 112014 003Na wystawie IFA w Berlinie Sennheiser zaprezentował premierowo nowy model słuchawek z serii Momentum. In-Ear to dopracowana konstrukcja dokanałowa.

Momentum In-Ear są miniaturowymi słuchawkami przeznaczonymi do urządzeń przenośnych. Wyposażono je w przewód o przekroju eliptycznym, który zbytnio się nie plącze, ma zintegrowany mikrofon, pilot dla urządzeń przenośnych (iOS lub Android) i jest zakończony pozłacanym wtykiem.


Kanał dźwiękowy wykonano ze stali nierdzewnej. W stosunku do przetwornika wylot powietrza jest odchylony o 15 stopni, co ułatwia umieszczenie słuchawki w uchu i poprawia czytelność brzmienia.
W komplecie z Momentum In-Ear otrzymujemy miękko wyściełany futerał z twardą i wytrzymałą na uszkodzenia powłoką zewnętrzną.


Najnowsze pchełki Sennheisera występują w kolorystyce czarno-czerwonej z elementami stalowymi. Są dostępne w sprzedaży od połowy października. Kosztują 419 zł.