Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

PurePower Plus

image020purepower

PurePower odświeżył cały katalog regeneratorów prądu. Nowe modele od starych różnią się maksymalną obciążalnością i mają w nazwie dopisek „plus”.Nowa seria PurePowera składa się z trzech modeli. Podstawowy PurePower+ 1500 ma zintegrowane zasilanie akumulatorowe. W przypadku dwóch wyższych – PurePower+ 2000 i PurePower+ 3000 – akumulatory zamknięto w osobnych modułach.


Regeneratory służą do oczyszczenia prądu zasilającego system audio-wideo i przywrócenia mu nominalnych parametrów. Idea tych urządzeń sprowadza się do stwierdzenia, że nie jest ważne, co mamy w gniazdku w ścianie; istotne, że na wyjściu ma się pojawić czyściutka i gładka sinusoida, która poprawi obraz i dźwięk każdego zasilanego komponentu, a wzmacniaczom pozwoli uzyskać nominalną moc.
Regeneratory przeznaczono do zasilania urządzeń o poborze mocy 1350-2700 W (moc ciągła) i 1750-3510 W (moc chwilowa). Powinny więc poprawnie współpracować z większością audiofilskich urządzeń, może tylko z wyłączeniem najbardziej prądożernych wzmacniaczy.
Producent deklaruje, że nowe PurePowery+ zwiększają prądową wydajność urządzeń (a może po prostu pozwalają uzyskać nominalne parametry), poprawiają dynamikę i stabilność basu, wreszcie: przyczyniają się do obniżenia poziomu szumów i zniekształceń.


Wszystkie modele są dostępne w kolorach srebrnym albo czarnym, z niebieskim wyświetlaczem. PurePower+ 1500 kosztuje 9800 zł, PurePower+ 2000 – 14400 zł, a za PurePowera+ 3000 zapłacimy 18800 zł.