Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

JBL Reflect

image022
JBL opracował słuchawki dla osób aktywnie uprawiających sport. Reflect oraz Reflect BT to wytrzymałe konstrukcje dokanałowe, którym niestraszna nawet intensywna eksploatacja.

JBL Reflect i JBL Reflect BT nie wypadają w trakcie ćwiczeń. Odblaskowe przewody są widoczne nocą, dzięki czemu wieczorne bieganie staje się bezpieczniejsze. Cała konstrukcja jest odporna na pot.

 


Słuchawki wyposażono w dynamiczne przetworniki o średnicy 8,5 mm. Wersja BT korzysta z transmisji Bluetooth 4.0. Można sterować głośnością i przełączać utwory. Maksymalny zasięg transmisji wynosi 12 m. Standardowe JBL-e Reflect wyposażono w przewód z możliwością regulacji. Zamontowano na nim pilot/mikrofon, kompatybilny z systemem iOs albo Androidem.


Słuchawki JBL Reflect można już kupić w polskich sklepach. Wersja kablowa kosztuje 239 zł, a bezprzewodowa – 399 zł.