Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

Następcy K550

Nastepcy-K550AKG opracowało słuchawki, które zastąpią w ofercie popularny model K550. Nowe K845BT są konstrukcją zamkniętą, wyposażoną w odbiornik Bluetooth.

Zamknięta konstrukcja K845BT zapewnia bardzo dobrą izolację od hałasów otoczenia. Producent deklaruje, że udało się uniknąć efektu dźwięku siedzącego w głowie słuchacza. K845BT mają brzmieć przestrzennie i swobodnie, zbliżając się w tych aspektach do konstrukcji otwartych.
Nowe AKG wyposażono w przetworniki o średnicy 50 mm.

Mogą się łączyć ze źródłem sygnału tradycyjnie, kabelkiem, albo bezprzewodowo – przy wykorzystaniu transmisji Bluetooth z systemem NFC. Druga opcja przydaje się zwłaszcza w trakcie korzystania z urządzeń przenośnych. Funkcjonalność zwiększa możliwość złożenia słuchawek na płasko oraz umieszczenie przycisków sterujących dźwiękiem bezpośrednio na jednej muszli.

Poduszki obciągnięto sztuczną skórą. Muszle są nieco mniejsze niż w K550, co ma zapewnić lepsze dopasowanie do uszu, bez obniżenia komfortu użytko-wania.

AKG K845BT są dostępne w kolorach czarnym i białym. Kosztują 1199 zł.