Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

Nowy Cambridge Azur 651W

Cambridge-651wW ofercie Cambridge Audio pojawiła się stereofoniczna końcówka mocy.

Azur 651W będzie działał z każdym dobrym przedwzmacniaczem, ale powstał z myślą o współpracy z odtwarzaczem plików Stream Magic 6.
Nowa końcówka Cambridge’a dysponuje mocą 2 x 100 W/8 Ωi 150 W/4 Ω. Uzyskano ją z dwóch par wysokoprądowych tranzystorów wyjściowych na kanał. Ich efektywne chłodzenie zapewnia duży radiator, a za niezakłócone dostawy prądu odpowiada przewymiarowany transformator toroidalny.

Zasilanie obu kanałów rozdzielono, co pomaga uzyskać lepszą separację kanałów i wyrazistszy bas.
Sygnał można doprowadzić do wejść XLR i RCA. Zdublowane terminale głośnikowe ułatwiają podłączenie kolumn w trybie bi-
-wiringu. Ponadto przewidziano wejścia wyzwalacza, czujników podczerwieni oraz sygnału sterującego w systemach komputerowych. Tego typu udogodnienia stają się istotne, gdy zechcemy włączyć wzmacniacz w rozbudowaną instalację AV.

Azur 651W został wyposażony w system zabezpieczeń CAP5 oraz funkcję automatycznego włączania i wyłączania zasilania.
Metalową obudowę zdobi przedni panel ze szczotkowanego aluminium. Do wyboru przewidziano wersję srebrną albo anodowaną na czarno.
Cambridge Azur 651W jest już dostępny w Polsce.

Dystrybutor ustalił cenę na 3990 zł.