Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

Erys Excellence po liftingu

AudiomicaErysExcellenceM1Audiomica odświeżyła konstrukcję kabla Erys Excellence. Modyfikacja polega głównie na zastosowaniu nowych pozłacanych wtyków WBT, które przekładają się na lepsze parametry techniczne i brzmieniowe.


Obok nowych wtyków zmodyfikowany Erys ma też szczelniejsze ekranowanie.
Sploty o większej gęstości zapewniają lepszą ochronę przed zakłóceniami elektromagnetycznymi – czwarty to 100 % pokrycia (wzrost z 90 %), a piąty – 90 % (dotychczas 70 %).
Zmiana zaszła także na zewnątrz. Od tej pory konfekcja ma kolor złoty.
Wersja M1 jest dostępna od 1 stycznia 2014. Cena pozostała na niezmienionym poziomie i wynosi 2907 zł za fabrycznie konfekcjonowany odcinek 1 m.