Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

Companion 2 seria III

BoseCompanion2s3Bose wprowadza trzecią odsłonę głośników komputerowych Companion 2. Seria III zastępuje w katalogu produkowaną dotąd wersję drugą. Wyposażono ją w opatentowane algorytmy cyfrowego przetwarzania sygnału, dzięki czemu mimo niewielkich rozmiarów głośników dźwięk ma pozostawać czysty nawet przy relatywnie wysokiej głośności.


Cyfrowa obróbka TrueSpace ma uprzestrzenniać brzmienie, a obudowy bas-refleks pomagać w uzyskaniu zaskakująco mocnego basu.
Głośniki Companion 2 Series III wyposażono w dwa wejścia audio, do których można równocześnie podłączyć komputer i dodatkowe źródło sygnału, np. iPoda czy iPhone’a. Regulator głośności znajduje się na przedniej ściance prawego głośnika, ale steruje poziomem w obu. Pomyślano także o wyjściu słuchawkowym, dzięki któremu można np. grać w gry komputerowe i nie przeszkadzać pozostałym domownikom czy sąsiadom.
Głośniki Bose Companion 2 Series III są dostępne w kolorze czarnym. Za komplet zapłacimy 449 zł.