Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

Słuchawki Philips i O’Neil w letniej kolorystyce

PhilipsOneillCruzSnugPhilips kontynuuje owocną współpracę z marką O’Neil rozszerzając swoją linię słuchawek sportowych o nowe modele Cruz i Snug. Doskonała izolacja od dźwięków otoczenia pozwala całkowicie zanurzyć się w ulubionej muzyce. Wyjątkowo solidna konstrukcja słuchawek jest odporna nawet na mocne uderzenia. Słuchawki Philips O’Neil powstały z myślą o połączeniu doskonałego dźwięku ze sportowym, nowoczesnym designem. 32-milimetrowe przetworniki neodymowe w słuchawkach O’Neil Cruz SHO3300 i SHO3305 zapewniają dynamiczne i głębokie niskie tony.

Wygodny pałąk na głowę umożliwia łatwe dopasowanie słuchawek, a miękka, oddychająca tkanina poduszek zapewnia pełną wygodę, nawet podczas wielu godzin słuchania muzyki. Solidna, modułowa konstrukcja jest odporna na najmocniejsze uderzenia. Głośniki po prostu odpinają się w przypadku zbyt dużego nacisku. Słuchawki Philips O’Neil Cruz SHO3305 dodatkowo posiadają wbudowany mikrofon i pilot zdalnego sterowania. Dzięki temu można wygodnie przełączać się między trybem słuchania muzyki a trybem rozmowy. Model Philips O’Neil Snug SHO4300 to najbardziej zaawansowane słuchawki z nowej kolekcji. Wyposażone w 40-milimetrowe przetworniki neodymowe zapewniają jeszcze lepsze wrażenia muzyczne. Zwiększona wytrzymałość słuchawek pozwala na ich mocniejsze zginanie. Miękka wyściółka skórzanych poduszek eliminuje dyskomfort podczas długiego noszenia. Poduszki okalają ucho dostarczając porcję solidnej muzyki, nie powodując ucisku. Płaska, składana konstrukcja ułatwia przechowywanie i przenoszenie słuchawek. Rekomendowane ceny detaliczne słuchawek Cruz zaczynają się od 139 zł. Model Snug będzie kosztował 229 zł.

Źródło: Philips