Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

Premiera teledysku grupy MoMo

MoMoMoMo to polska grupa muzyczna wykonująca eklektyczno-romantyczny elektro pop z elementami antykomercyjnymi. Zespół powstał wiosną 2011 roku w Warszawie z inicjatywy wokalistki Anny Ołdak i klawiszowca Michała Mareckiego. Pierwszy rok działalności muzycy poświęcili na komponowanie oraz pisanie i szukanie ciekawych tekstów. Na początku 2012 roku do składu dołączył gitarzysta Jacek Perkowski, basista Jacek Szafaniec oraz perkusista Tomasz Waldowski. W grudniu grupa zakończyła pracę nad płytą w studiu S7 w Piasecznie przy współpracy z realizatorem Marcinem Gajko. Na płytę składa się 10 piosenek skomponowanych przez współzałożycieli zespołu.

Teksty zostały napisane przez Annę Saraniecką (wcześniej współpracowała z Renatą Przemyk), Radosława Łukasiewicza (lidera zespołu Pustki), PabloPavo (członka zespołu VaVaMuffin), Jana Piętkę, Igora Spolskiego i Annę Ołdak. "Od Dzisiaj" to pierwszy singiel promujący album, którego można już posłuchać w serwisie YouTube. 14 czerwca MoMo wystąpią na 50. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2013 w ramach konkursu SuperPremiery 2013.

Źródło: EMI