Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

Meble Avcona

008-013 hifi 7-12 6Avcon, kojarzony dotąd z produkcją kolumn i paneli akustycznych, wprowadza do oferty stoliki pod sprzęt grający. W tej chwili dostępny jest jeden model, ale oferta będzie systematycznie powiększana. 

Budowa stolika uwzględnia izolację sprzętu od drgań, które mogłyby się przenosić od podłoża na urządzenia ustawione na półkach. Zadanie to jest realizowane poprzez odpowiednią konfigurację poszczególnych elementów, takich jak konstrukcja nośna, półki oraz elementy wibroizolacyjne (elastyczne oraz zintegrowane kolce). Stolik Avcona można już zamawiać u producenta. Kolorystyka, wymiary, konfiguracja półek oraz ceny będą ustalane indywidualnie.