Serwis wykorzystuje pliki cookies

które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych. Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania. Korzystanie z serwisu Hi-Fi.com.pl przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz. Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.

Zrozumiałem

HFM

artykulyskrot3

Europa Mk 2

AudiomicaEuropaUltraReferenceMK2

 

W ofercie Audiomiki pojawiła się nowa łączówka. Europa Ultra Reference Mk 2 jest bezpośrednią kontynuacją modelu Europa, dostępnego do niedawna w edycji limitowanej.
Prace nad nową wersją Europy rozpoczęły się na przełomie kwietnia i maja 2011, niedługo po premierze wersji limitowanej. Producent informuje, że zainteresowanie ze strony odbiorców zachęciło go do rozwijania projektu.


Nowa Europa różni się od poprzedniczki kilkoma podstawowymi cechami. Ilość żył przewodzących wzrosła z jednej do siedmiu. Przed polami elektromagnetycznymi chronią teraz dwa plecione ekrany. Zostały nałożone w układzie multi-shield, czyli skręcone przeciwnie, dzięki czemu pokrywają 99 % przewodu i efektywniej chronią przed wpływem zakłóceń.
Dielektryk w postaci nawijanej taśmy teflonowej zastąpiono litym rdzeniem PTFE, co poprawiło elastyczność konstrukcji.
Wtyki, tak jak poprzednio, są posrebrzane w dwukrotnym procesie galwanizacji. Srebrna powłoka jest trzykrotnie grubsza niż przy standardowym posrebrzaniu i wynosi 5-7 mikronów (standard przy pozłacaniu to 1-2 mikrony).
Ceny nowej wersji nie uległy zmianie i wynoszą: 4800 zł za konfekcjonowany odcinek półmetrowy, 5600 zł za 1 m i 6400 zł za 1,5 m.